Preokret TSC-a u Milanovcu

Izvor: B92, 25.Jul.2021, 21:33

Fudbaleri TSC-a pobedili su Metalac u gostima 4:2 u drugom kolu Superlige Srbije.

TSC je pobedio posle preokreta na gostovanju u Gornjem Milanovcu i to već u prvom poluvremenu.

Metalac je vodio od 14. minutu golom Stefana Cvetkovića.Gosti su preokrenuli do poluvremena golovima Saše Tomanovića u 17. i Mihajla Banjca u 20. minutu.

Sve je rešio Đuro Zec je sa dva gola, u 51. i 53. minutu doneo ubedljivu pobedu TSC-u.

Konačan rezultat u nadoknadi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je postavio Nemanja Stojić.

TSC ima dve pobede iz dva kola, dok je Metalac do sada osvojio bod.