Preokret Radničkog protiv Mladosti na Čairu

Izvor: B92, 04.Feb.2023, 17:44

Preokret Radničkog protiv Mladosti na "Čairu"

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu ekipu Mladosti rezultatom 2:1, u utakmici 20. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Radnički je upisao petu pobedu od početka domaćeg šampionata i trenutno je deseti na tabeli sa 20 bodova, dok je Mladost 13. tim lige sa dva boda manje.

Niški tim je u 20. minutu imao veliku šansu da stigne do prednosti, ali Stefan Cvetković nije iskoristio penal.

Umesto vođstva, usledila je kazna 20 minuta kasnije kada je Nikola >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Jojić doneo prednost gostima.

Aleksandar Pejović je već u prvom minutu drugog poluvremena izjednačio na 1:1, a pobedu domaćem timu doneo je Miljan Škrbić u 91. minutu.

Fudbaleri Radničkog će u narednom kolu domaćeg šampionata gostovati Novom Pazaru, dok će Mladost u goste Radniku.