Preokret Fulama, čeka se Mitrogol

Izvor: Sportske.net, 20.Jul.2019, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preokret Fulama, čeka se ''Mitrogol''

Tim sa ''Krejven Kotidža'' upisao pobedu na pripremama, iako je na poluvremenu imao negativan rezultat.

Posle minimalnog poraza od Porta (1:0), ekipa Fulama danas je obradovala svoje navijače.

U novoj proveri tokom priprema za novu sezonu, Fulam je savladao ekipu Brajtona rezultatom 2:1.

Srpski reprezentativni napadač Aleksandar Mitrović i ovoga puta je bio u startnoj postavi, zamenjen je tek u finišu meča, ali se ponovo nije upisao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u strelce.

Brajton je prvo poluvreme rešio u svoju korist, a preokret i pobedu Fulamu doneo je Tom Kerni, strelac oba gola. Prvi je postigao u 49, a drugi, pobedonosni, devet minuta kasnije.