Preokret Brentforda protiv Totenhema VIDEO

Izvor: B92, 20.Maj.2023, 15:32

Fudbaleri Totenhema još jednom su izneverili svoje navijače.

U susretu 37. kola Premijer lige, Totenhem je kod kuće doživeo poraz od Brentforda, 1:3 (1:0).

Time su doveli u pitanje i sedmu poziciju i plasman u Ligu konferencija i dali šansu i Brentfordu i Aston Vili da ih prestignu do kraja trke.

Dva poluvremena, dve potpuno različite slike.

Sve je počelo odlično po "pevce", posebno kada je golgeter Hari Kejn u osmom minutu udarcem sa preko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 20 metara pogodio levi gornji ugao za vođstvo domaćina.

I brzo je usledila kazna. Već u 51. minutu Brajan Mbeumo je udarcem sa ivice kaznenog prostora poslao loptu uz desnu stativu za 1:1.

Isti igrač je 11 minuta kasnije izbio ispred golmana Forstera i poslao loptu u mrežu za 1:2.

To nije bio kraj, gosti su u 88. minutu preko Joana Vise postigli i treći gol za potvrdu pobede.