Preokret Bolonje na Olimpiku

Izvor: B92, 18.Feb.2024, 15:38

Preokret Bolonje na "Olimpiku"

Fudbaleri Bolonje pobedili su Lacio u Rimu posle preokreta (2:1), u meču 25. kola Serije A.

Izabranici Tijaga Mote su ostvarili i četvrtu uzastopnu pobedu, a trenutno su peti na tabeli sa 45 bodova, koliko ima i Atalanta.

Lacio je upisao drugi poraz na poslednja tri meča. Nebesko-plavi su osmi sa 37 poena, koliko ima i Fiorentina.

Domaći su do vođstva stigli u 18. minutu, kada je Isaksen savladao Skorupskog.

Do pauze, gosti su izjednačili rezultat, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a strelac u 39. minutu bio je El Azuzi.

Junak Bolonje bio je Zirkze, koji je pogodio na asistenciju Kristiansena u 78. minutu i tako doneo tri boda gostima.

Inače, čitav meč na klupi Bolonje proveo je naš Mihajlo Ilić, koji je zimus stigao iz Partizana.