Preokret Barselone

Izvor: B92, 06.Mar.2022, 19:11

Fudbaleri Barselone savladali su Elče u gostima 2:1 (0:1), u meču 27. kola španske LaLige.

Barselona je do treće vezane pobede stigla posle preokreta u drugom poluvremenu.

Ćavijeva ekipa popela se na treće mesto na tabeli LaLige, dok Elče ostaje na 14. poziciji.

Barselona je igrala dobro i u prvom poluvremenu, ali nije uspela da matira rivala.

Šokirao ih je Fidel golom u 44. minutu i domaćin je vodio na poluvremenu.

Izjednačenje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je doneo Feran Tores golom u 61. minutu, na asistenciju Đordije Albe.

U 82. minutu, Depaj centrira i pogađa Baragana u ruku, a nakon intervencije iz VAR sobe, sudija pokazuje na belu tačku.

Penal dva minuta kasnije realizuje Depaj i donosi pobedu.

Kadis – Rajko Valjekano 2:0 (0:0)