Prekinut meč u Podgorici, Akinfejev u bolnici

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Mar.2015, 22:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prekinut meč u Podgorici, Akinfejev u bolnici

Fudbalska utakmica između reprezentacija Crne Gore i Rusije u Podgorici, u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope, definitivno je prekinuta u 67. minutu.

Nemački sudija Denis Ajtekin odlučio je da igrače pošalje u svlačionicu nakon novog incidenta na terenu.

Posle dosuđenog prenala za Rusiju kojeg nije realizovao Širokov, došlo je do koškanja igrača dva tima, a ruski reprezentativac Kombarov pogođen je tvrdim predmetom sa tribina.

Usledila je potom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i tuča navijača dva nacionalna tima na tribinama Gradskog stadiona.

To je bio drugi ispad crnogorskih navijača, koji su već u prvom minutu izazvali prekid meča, kada su bakljom pogodili u glavu golmana Akinfejeva, zbog čega je prebačen u bolnicu.

Prvi prekid trajao je više od pola sata, pauza između dva poluvremena isto toliko, a oficijelni spiker upozorio je da će meč definitivno biti prekinut u slučaju bilo kakvog incidenta.

Kako se to dogodilo, Ajtekin je rešio da utakmicu definitivno prekine i ona neće biti nastavljena.

Utakmica G grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope između Crne Gore i Rusije počela je u 20.45 sati, a prekinuta je u 67. minutu pri rezultatu 0:0.



Oko dva sata pre početka meča došlo je do navijačkih incidenata u centru grada, prenose crnogorski mediji. Grupa od pedesetak navijača reprezentacije Rusije okupila se na Trgu republike, gde je jedno vreme pevala ruske pesme, a potom pokušala da zapali zastavu SAD, što je sprečila policija.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

VIDEO: Prekinuta utakmica Crna Gora - Rusija, još jedan igrač pogođen

Izvor: Radio 021, 27.Mar.2015

Fudbalska utakmica u Podgorici između Crne Gore i Rusije definitivno je završena jer je još jedan ruski igrač pogođen...Utakmica je definitivno završena u 67. minutu, pri rezultatu 0:0...Prethodno je golman Rusije Akinfejev je pogođen bakljom sa severne tribine. On je potom u svesnom stanju prevezen...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.