Predrag Rajković napušta Izrael?!

Izvor: Vesti-online.com, 17.Feb.2019, 13:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Predrag Rajković napušta Izrael?!

Francuski klubovi Bordo i Monako žele da dovedu srpskog reprezentativca u svoje redove.

Jedan od ova dva tima mogao bi da predstavlja novu destinaciju u karijeri Predraga Rajkovića, a cena za njegove usluge iznosiće između četiri i pet miliona evra. Povodom čitave situacije oglasili su se i iz Rajkovićevog kluba svesni da je došlo vreme da Srbin krene dalje.

Ove zime Rajković je bio želja Rajo Valjekana, ali tim iz predgrađa španske prestonice nije uspeo da >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ga dovede na pozajmicu od šest meseci. Sadašnji ugovor sa Makabijem Rajkoviću ističe u junu 2020. godine.

Un intérêt des Girondins de Bordeaux pour Predrag Rajković ?

-> https://t.co/ffvxJc8cEc #Girondins pic.twitter.com/8JmX6dzVrI— Girondins4ever (@Girondins4ever) 17. фебруар 2019.

Dvadesettrogodišnji golman 2016. godine iz redova Crvene zvezde stigao je u Izrael. Najveći uspeh u dosadašnjoj karijeri bilo je osvajanju na Mundijalitu sa ekipom Veljka Paunovića.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.