Prazne puške u Lučanima, Anđelković zadobio prelom na početku meča

Izvor: B92, 31.Jul.2023, 21:10

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Radnika odigrali su nerešeno 0:0 u susretu prvog kola Superlige Srbije.

Na meču u Lučanima nije bilo golova, ali je bilo prilika, međutim, utisak je da će bodom na startu sezone biti zadovoljniji domaćini

Gosti iz Surdulice, koji nisu slavili na ovom terenu od avgusta 2021. godine, nisu iskoristili veliku šansu, pošto su brojčanu prednost imali već od drugog minuta utakmice.

Tada je sudija Milanović pokazao crveni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << karton Filipu Žuniću posle starta nad Anđelkovićem.

Prve vesti nisu dobre, one kažu da je Anđelković posle tog duela zadobio prelom.

Mladost je logično posle toga bila inferiornija što se tiče poseda lopte, ali je i tako mogla da dođe do gola.

Mirić je u 66. minutu posle centaršuta Varjačića sa desne strane sjajno skočio i zahvatio loptu glavom, ali je pogodio prečku.

U 85. minutu imali su domaćini šansu preko Abubakaka, ali je i on šutirao kraj gola.

Najbolju šansu gosti su imali u 17. minutu kada je udarac Bogdanovića odbranio golman Stamenković, da bi Hajdarević u dva navrata dobro pripretio sa distance, u drugom poluvremenu, ali je za malo bio neprecizan.

U drugom kolu Mladost gostuže Železničaru u Pančevu, dok će Radnik biti domaćin ekipi Spartaka.