Izvor: Blic, 15.Nov.2010, 19:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prandeli: Ne plašim se revanša u Beogradu
Italijanski selektor Ćezare Prandeli izjavio je da UEFA nije pogrešila što je prekinuti meč sa Srbijom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine registrovala službenim rezultatom 3:0 u korist njegove reprezentacije.
Prandeli je takođe rekao i da se ne plaši utakmice u Beogradu koji je zakazan za 7. oktobar naredne godine.
"UEFA je presudila pošteno. Što se revanša tiče, siguran sam da neće biti problema. Verujem da će njihovi navijači pokazati da su Srbi civilizovan narod”, poručio je Prandeli.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






