Izvor: Sportske.net, 15.Maj.2019, 21:04

Poznati finalisti ruskog kupa!

Evo ko će igrati u finalu Kupa Rusije.
Arsenal iz Tule je na svom terenu dočekao Ural u drugoj utakmici polufinala Kupa Rusije, a pobednika nije bilo što je više odgovaralo gostima koji su stigli do plasmana u finale zbog boljeg rezultata iz prve utakmice u kojoj su slavili sa 1:0.
Večeras su gosti stigli u prvom poluvremenu do 2 gola prednosti preko Bicfalvija i El Kabira, ali je strelac prvog gola dobio crveni karton već u 24. minutu utakmice.
U nastavku nada za domaće, Harojan i Mirzov su bili strelci, ali nisu uspeli do kraja utakmice da postignu još dva gola i da se plasiraju u finale.
Ognjen Ožegović za Arsenal i Dominik Dinga za Ural nisu igrali svoj meč.