Povratak otpisanih! Kerol i Dauning igraju kao nikada pre, Vest Hem pokorio Tigrove (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 18.Jan.2015, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Morgan Amalfitano lagano postaje džoker ekipe Sema Olardajsa

Fudbaleri Vest Hema prekinuli su seriju od četiri utakmice bez pobede, u kojoj su ostvarili po dva remija i poraza i rutinski izgazili Hal rezultatom 3:0, za povratak u trku za evropske kupove!

Ovo je bio meč u kojem su potvrdu ulaska u formu dobili Endi Kerol i Stjuart Dauning, koji igraju kao što odavno nisu. Dok je Kerol preuzeo ulogu najboljeg strelca tima, Dauning >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je postao igrač koji je najviše puta učestvovao u realizaciji golova (pet puta kao strelac, sedam puta bio je asistent).

Posle jako tesnog prvog poluvremena, Čekićari su probili bedem rivala na startu drugog dela, a mrežu je zatresao Kerol. Tačno dvadeset minuta kasnije, prednost je duplirao Amalfitano, pošto je Valensija na sebe "navukao" gotovo celu odbranu Hala, a ovaj bez većih problema uvećao razliku utrčavanjem sa desne strane.

Koliko je drugi pogodak slomio duh Tigrova, govori činjenica da su gosti treći gol primili samo nekoliko trenutaka kasnije, kada je tačku na pobedu stavio Dauning pošto je iskusno realizovao situaciju ispred golmana Mekgregora.