Izvor: B92, 24.Apr.2020, 21:30

Potvrđene borbe za UFC 249

UFC 249 održaće se 9. maja i glavna borba će sigurno biti između Tonija Fergusona i Džastina Gejtdžija.

UFC 249 je pre inicijalnog otkazivanja imao vrlo uzbudljiv program na kom je "glavna poslastica" bila borba između Tonija Fergusona i Habiba Nurmagomedova.

Pošto je "ukleta borba" otkazana, u čitavu priču je "uskočio" i Džastin Gejtdži, pa je nažalost i to bilo otkazano zbog pandemije koronavirusa, ali se sve to menja.

Kako smo još pre par >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dana pisali, UFC 249 se održava 9. maja i to je zvanična odluka organizacije.

Sada nam stiže potvrda i glavne borbe čiji će akteri biti Toni Ferguson i Džastin Gejtdži, pa će MMA fanovi izgleda prvi da se raduju i da svoj sport gledaju u živom prenosu.

Međutim, to nije sve.

Dejna Vajt je za UFC 249 pripremio još jednu poslasticu, a radi se o potvrđenoj borbi za pojas bantam kategorije i boriće se Henri Sehudo i Dominik Kruz.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.