Portugalac pogurao Milan do pobede VIDEO

Izvor: B92, 04.Okt.2020, 20:07

Fudbaleri Milana savladali su Speciju u trećem kolu italijanske Serije A – 3:0 (0:0).

Iako se Specija dobro držala tokom prvog poluvremena, Milan je slomio otpor novog prvoligaša u drugom delu.

Najzaslužniji je portugalski napadač Rafael Leao.

Vodeći pogodak postigao je u 57. minutu, posle odličnog centaršuta Čalhanoglua iz slobodnog udarca.

Prednost je u 76. minutu duplirao Teo Ernandes.

Istrčao je sa svoje polovine i posle >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << solo prodora postigao pogodak.

Tačku na meč stavio je Rafael Leao, svojim drugim golom u 78. minutu.