Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Jun.2021, 11:09

Portugal u finišu do pobede protiv Mađarske, Francuska bolja od Nemačke - presudio autogol Humelsa

Fudbaleri Portugalije uspešno su započeli odbranu titule na Evropskom prvenstvu, pošto su u Budimpešti savladali domaćina Mađarsku. Portugalci su trijumfovali 3:0 u utakmici u kojoj su se mučili više od 80 minuta, ali na kraju bili ubedljivi. Duel je obeležio i dvostruki strelac Kristijano Ronaldo koji je ušao u istoriju kontinentalnih šampionata kao najbolji golgeter.
Ronaldo je stigao do 11. pogodaka i sada je najbolji strelac evropskih prvenstava, pošto je iza sebe ostavio do Mišela Platinija.
Prvo poluvreme počelo je velikom šansom za Dioga Žotu, koji je već u petom minutu pobegao odbrani i šutirao sa ivice kaznenog prostora. Peter Gulaši je odbranio i najavio da će ovo biti njegovo popodne....

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.