Poraz Viole u finišu, Bolonja u 90 do tri boda

Izvor: B92, 24.Sep.2017, 23:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz "Viole" u finišu, Bolonja u 90' do tri boda

Fudbaleri Fiorentine i Atalante odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici šestog kola italijanske Serije A.

'Viole' su do prednosti stigle već u 13. minutu golom Federika Kjeze, ali je Atalanta u sudijskoj nadoknadi vremena, odnosno u 94. minutu preko Rema Frojlera stigla do izjednačenja.

Gosti iz Bergama su u 62. minutu imali idealnu priliku da dodju do izjednačenja, ali Alehandro Gomes nije realizovao jedanaesterac.

Atalanta je deveta sa osam bodova, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dok je Fiorentina 12. sa sedam.

Bolonja je bila bolja od Sasola u gostima i slavila je rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola bio je Orđi Okvonkvo u 90. minutu. Gosti su od 80. minuta ostali sa igračem manje pošto je drugi žuti karton zaradio Frančesko Manjareli.