Poraz Partizana u Širokom

Izvor: B92, 17.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz Partizana u Širokom



Košarkaši Partizana poraženi su u Širokom Brijegu 89:85 (26:24, 21:25, 27:22, 15:14), u pretposlednjem 25. kolu NLB lige. Partizan je tim porazom pao na treće mesto u ligi, iza FMP-a i Cibone, koja je pobedila Zagreb 92:87 u gradskom derbiju.

Najbolji u beogradskoj ekipi bili su Vontigo Kamings sa 22 i Nikola Peković sa 14 poena. Drobnjak i Tripković postigli su po 9 poena, s tim što je Drobnjak odigrao 30, a Tripković samo 14 minuta.

U hercegovačkoj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ekipi istakao se Ivan Opačak sa 27 poena, a Siniša Ptemberger ubacio je 17 pogodaka.

U poslednjem kolu Partizan igra sa ekipom Zadra. "Crno-beli" nemaju više izglede da se probiju na prvu poziciju, a drugi će biti jedino u slučaju da Cibona izgubi od Slovana.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.