Poraz Krstina u kvalifikacijama Rolan Garosa

Izvor: B92, 22.Maj.2019, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz Krstina u kvalifikacijama Rolan Garosa

Srpski teniser Peđa Krstin nije uspeo da se plasira u treće kolo kvalifikacija na Rolan Garosu.

On je u susretu drugog kola poražen od 123. tenisera, iskusnog Španca Giljerma Garsije Lopeza, 4:6, 6:3, 6:4.

Krstin je dobro počeo meč, dobio je početni set, ali je španski teniser pojačao tempo u nastavku i dobio susret posle ukupno 109 minuta igre.

U početnom setu, Ksrzin je prvu brejk >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << priliku propustio u petom gemu, ali ne i u sedmom. Napravio je brejk koji mu je bio dovoljan za vođstvo u meču.

Garsija Lopez je u šestom gemu drugog seta oduzeo servis Krstinu i to mu je bilo dovoljno da nešto kasnije dođe do izjednačenja.

Velika borba vodila se u odlučujućem trećem setu, posle 3:3, Španac je prelomio meč načinivši brejk, i nešto kasnije je iskoristio prvu meč loptu.

Njegov protivnik u poslednjoj, trećoj rundi kvalifikacija biće Nemac Oskar Ote, 145. igrač sveta.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.