Poraz Grizlisa sa zvukom sirene

Izvor: B92, 04.Dec.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz Grizlisa sa zvukom sirene



U NBA šampionatu prethodne noći je odigrano šest mečeva. Od srpskih igrača nastupio je samo Darko Miličić čiji su Grizlisi izgubili od Portlanda sa 106:105. Centar srpske reprezentacije je na parketu kao član startne postave proveo pet minuta i za to vreme je zabeležio jedan skok i tri promašaja.

U ostalim duelima Toronto je pobedio Šarlot sa 98:79, Atlanta je bila bolja od Filadelfije 88:79, Dalas je slavio u Čikagu 103:98, Juta je savladala Majami >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 110:101, a Orlando je tek posle produžetka pobedio Golden Stejt sa 123:117.

U Memfisu je bilo potrebno pregledanje usporenog snimka da bi se utvrdilo koja ekipa je pobedila. Trevis Autlo je postigao koš za Blejzerse sa zvukom sirene, a usporeni snimak je potvrdio da je šut upućen pre poslednjeg zvuka sirene. Portland je tako zabeležio dramatičnu pobedu u Fedeks Forumu. Autlo je rodom iz obližnjeg Starkvila, a postigao je poslednjih sedam poena za Portland na utakmici i ukupno 21.

Brendon Roj je završio duel sa 26 poena, devet skokova i sedam asistencija, dok je LaMarkus Oldridž postigao 23 koša.

Dalas Mevsi nastavili su svoju dominaciju u duelima protiv Čikago Bulsa. Oni su ovoga puta slavili u Junajted Centru, a najbolji pojedinac duela bio je Džoš Hauard sa 27 poena i 10 skokova. Mevsima je ovo bila 17. pobeda u poslednjih 19 susreta sa Bulsima. Dirk Novicki je dodao 25 koševa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.