Poraz FMP-a od Olimpije

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Nov.2009, 21:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz FMP-a od Olimpije

BEOGRAD - Košarkaši FMP-a izgubili su večeras u Železniku od ljubljanske Olimpije sa 67:79 (24:26, 18:17, 11:25, 14:11) u šestom kolu Jadranske lige.

Nemanja Protić je u trećem porazu FMP-a ove sezone ubacio 14 poena za tim iz Železnika, koji ima meč manje od ostalih ekipa, pošto je njegov duel sa Partizanom u prvom kolu odložen. Predrag Samardžiski je dodao 12, a Andrija Milutinović 11 poena za FMP.

Najefikasniji u gostujućem timu, koji je stigao do četvrte pobede, bio je Uroš Slokar sa 20 poena, dok je Metju Vinsent Volš ubacio 19, a Sani Bećirović 18.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.