Popović: Čast mi je što sam bio deo Čukaričkog

Izvor: Mondo, 04.Mar.2016, 14:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popović: Čast mi je što sam bio deo Čukaričkog

Trener Čukaričkog odlučio da iz privatnih razloga napusti klupu superligaša sa Banovog brda.

Foto: FK Čukarički

Još utakmica sa Javorom u nedelju od 14 časova, pa će Čukarički dobiti i trećeg trenera ove sezone.

Zoran Popović odlučio je da iz privatnih razloga napusti klupu "brđana", a njegovo mesto zauzeće Milan Lešnjak, koji je poput Popovića prethodno bio direktor omladinskog pogona.

"Zahvaljujem se vlasniku Draganu Obradoviću >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << što je spasao klub od gašenja. Počastvovan sam što sam bio deo ovog projekta. Hvala i igarčima na proteklih šest meseci koliko smo sarađivali, pre svega najiskusnijima, Matiću i Mirosavljeviću", rekao je Popović na konferenciji za medije.

On je dodao da nisu tačne spekulacije da odlazi zbog lošeg odnosa sa prvotimcima i istakao da će u potpunosti biti na raspolaganju novom treneru Lešnjaku, koji je dobro upoznat sa situacijom u ekipi.

"Pričao sam sa Lešnjakom, naravno. Bili smo zajedno kod predsednika. Dobiće svu moju dokumentaciju, podatke, sve što bude potrebno. Volim Čukarički, rođen sam ovde i Lešnjaku želim sve najbolje. Milan je bio na pripremama na Kipru sa nama sedam dana. Upoznat je sa situacijom u timu i tu nikakvih problema neće biti", poručio je Popović.

"Brđani" su u sezonu ušli sa Vladanom Milojevićem, a Popović je ekipu preuzeo početkom oktobra. I pored trenerskih rokada, Čukarički je na visokom trećem mestu Superlige, zajedno sa Radničkim iz Niša.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.