Poluvreme - Zvezda bolja, ali ima problema u napadu! Navijači ne žele Marina i Ivanića zajedno (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 04.Dec.2019, 16:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nakon prvih 45 minuta bez golova u Lučanima.

Prvih 45 minuta igre je završeno u Lučanima, a Mladost i Crvena zvezda igraju bez golova - 0:0.

Dragačevci su imali prvu šansu na utakmici kada je Milan Borjan dobro reagovao nakon udarca Stojanovića. Na drugoj strani je uzvratio Rodić, a onda su usledili udarci Ivanića, Marina i Garsije, ipak bez uspeha.

Usledile su šanse za Tomanea i Bena, tako da je skoro svaki ofanzivni igrač Crvene zvezde >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u prvom poluvremenu bio u prilici za gol.

Zvezda je imala dominaciju, ali gol nismo videli u prvih 45 minuta.

Evo komentara navijača Crvene zvezde.

Niko ne ume da centrira niti da izvede slobodan udarac. Neverovatno. #fkcz

— Док Холидеј® (@R_Vukovic) December 4, 2019

Marin i Ivanic zajedno u timu i konstantno preskakanje sredine i duge lopte na Tomanea #fkcz

— Barjaktarevic Uros (@barjaktarevic_) December 4, 2019

Koliko smo neuigrani sa ovim menjanjem tima da na pet metara ne mogu tacno da dodaju jer se ne razumeju,a gol nema ko da da #fkcz