Izvor: Sportske.net, 14.Avg.2019, 21:48

Poluvreme - Čelsi ima novog Azara, Liverpul u šoku! (video)

Ekipa Čelsija vodi nakon prvog poluvremena Super kupa Evrope.
Prvo poluvreme je završeno, a ekipa Čelsija vodi sa 1:0 protiv osvajača Lige Evrope, ekipe Liverpula.
Strelac jedinog gola u prvom poluvremenu bio je Olivije Žiru nakon asistencije Kristijana Pulišića u 37. minutu utakmice.
Liverpul je bolje počeo meč, ali nije stvorio dobru šansu ako izuzmemo jednu u kojoj se našao Salah kada mu je Kepa dobro odbranio udarac, da bi sredinom poluvremena Čelsi prešao u inicijativu i stvarao je šanse nakon čega je jednu iskoristio Olivije Žiru.
Čelsi je preko Pulišića postigao još jedan gol, ali je on poništen zbog ofsajda.
Inače, navijači su posebno oduševljeni Kanteom,...