Polu i Grinu stradala kolena u derbiju

Izvor: B92, 18.Okt.2017, 22:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Polu i Grinu stradala kolena u derbiju

Kris Pol i Drejmond Grin izašli su iz žestokog okršaja Hjuston Rokitsa i Golden Stejt Voriorsa sa povredama.

Pol je u neočekivanom trijumfu Teksašana u Kaliforniji povredio koleno, napustio je utakmicu u prelomnim momentima zbog otekline.

Nema procena koliko će pauzirati, ali je neizvestan za duel sa Sakramento Kingsima u noći između četvrtka i petka.

Pol je postigao samo četiri poena (2/9 iz igre), ali je imao 11 asistencija i osam skokova u pobedi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Rokitsa 122:121. Međutim, on je sa klupe posmatrao poslednja četiri i po minuta igre.

S druge strane, ključni defanzivac Voriorsa Grin je istegao koleno pa je propustio poslednji period ove sjajne utakmice.

Grin je bio jedan od nosilaca igre "Ratnika", za 28 minuta na parketu postigao je devet poena uz 11 skokova i čak 13 asistencija.

U sredu će na pregled magnetnom rezonancom posle čega će biti poznato koliko je povreda teška.

Voriorsi sledeći meč igraju u Nju Orleansu u noći između petka i subote.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.