Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Avg.2015, 19:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Polovni udžbenici spas za roditelje
Još nešto više od tri nedelje do početka školske godine, što više nego same školarce pogađa roditeljski budžet. Cene kompleta udžbenika za osnovnu školu kreću se do 15.000 dinara, a kada se tome dodaju atlasi, rečnici i ostali didaktički pribor, od računice može da zaboli glava.
Jedan on načina da se nešto uštedi je kupovina polovnih udžbenika. Deci je svejedno, a motiv zbog kojeg se roditelji odlučuju za kupovinu polovnih udžbenika je cena.
Ipak, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ušteda novca nije jedina dobra strana second hand kupovine. Štedi se takođe i papir, tako da je ovakva trgovina ujedno i vid recikliranja.
Ukoliko ste se iz bilo kog razloga odlučili za kupovinu polovnih udžbenika, savetujemo vam da požurite, jer se školska godina bliži, a u prodavnicama polovnih užbenika već su uveliko gužve.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








