Poljski trećeligaš testira crno-bele (video)

Izvor: Sportske.net, 27.Jun.2016, 19:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poljski trećeligaš testira crno-bele (video)

Drugu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu fudbaleri Partizana će odigrati u utorak od 17 časova, a danas je obelodanjeno i ime rivala.

Fudbaleri Partizana od danas su jači za trojicu fudbalera koji su dobili dozvolu da se zbog reprezentativnih obaveza priključe ekipi nešto kasnije, pa će tako trener Ivan Tomić od utorak na raspolaganju imati Nemanju Mihajlovića, Sašu Lukića i Marka Golubovića.

Vicešampion Srbije u utorak će imati i >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << drugu proveru u sklopu priprema koje se obavljaju u Poljskoj, a danas je odlučeno da protivnik bude ekipa iz treće poljske lige.

Nakon kiparskog APOEL-a formu crno-belih testiraće i ekipa Pogona iz Leborka, a navijače će svakako obradovati informacija da će taj meč biti direktno prenošen na klupskoj televiziji.

Podsećamo da je Partizan u prvoj kontrolnoj utakmici poražen od APOEL-a rezultatom 1:0 pa će duel sa Pogonom biti dobra prilika da se upiše i prva pobeda iako to u datom momentu svakako nije prioritet.


Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Poljski trećeligaš testira Partizan

Izvor: B92, 27.Jun.2016

Fudbaleri Partizana odigraće drugi test meč na pripremama u Poljskoj sa domaćim trećeligašem Pogonom. Crno-beli su prethodno u prvom pripremnom meču poraženi od kiparskog APOEL-a minimalnim rezultatom.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.