Izvor: B92, 14.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pol Robinson prešao u Totenhem
Bivši golman Lidsa Pol Robinson od petka je i zvanično nova "jedinica" Totenhema.
Jedan od najtalentovanijih golmana na ostvru prešao je na "Vajt Hart Lejn" u transferu vrednom 1,5 miliona funti.
24-godišnji Robinson trebalo je da predje u London tokom januarskog prelaznog roka, u transferu vrednom 2,5 miliona funti, pa da se kao pozajmljen igrač vrati na "Eland Roud" i pomogne Lidsu da opstane u Premijerligi.Medjutim, prema pravilima Lige takva "kombinacija" nije bila moguća.
Pre konačne odluke Robinson je konsultovao bivše igrače i trenere koji su deo karijere proveli u Lidsu i Totehnemu poput Nikija Barmbija i Terija Venejlblsa.









