Poketino: Najgori dan u trenerskoj karijeri

Izvor: Mondo, 15.Maj.2016, 19:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poketino: Najgori dan u trenerskoj karijeri

Trener Totenhema razočaran porazom od Njukasla (1:5 sa igračem više) na kraju sezone.

Totenhem je nedeljama bio prvi pratilac vodećeg Lestera, zatim njegov jedini konkurent za titulu, ali otkako su "pevci" remijem protiv Čelsija izgubili sve šanse da postanu prvaci, motiv im je drastično opao i to se odrazilo na rezultate.

Od svojih navijača oprostili su se porazom od Sautemptona prošle nedelje (1:2), da bi u poslednjem kolu "pukli" od novog člana Čempionšipa, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ekipe Njukasla, primivši tri gola sa igračem više - 1:5.

Arsenal je to iskoristio da prvi put posle 2005. godine postane vicešampion i 21. sezonu zaredom završi Premijer ligu bolje plasiran od najljućeg rivala.

"Imali smo mogućnost da osvojimo drugo mesto... Način na koji smo izgubili od ekipe koja je već ispala iz lige je nedopustiv. Dali su tri gola sa desetoricom igrača i to je najgori dan u mojoj trenerskoj karijeri, veoma sam razočaran", rekao je menadžer Totenhema Maurisio Poketino.

"Ovakve stvari ne bi smele više nikada da nam se dogode. Moramo da poradimo na mentalitetu... Bili smo na odmoru pre vremena. To je realnost, a nije trebalo da bude tako", dodao je Argentinac.

On se izvinio navijačima zbog ubedljivog poraza.

"Mislim da navijači nisu zaslužili sve ovo što se dogodilo na terenu. Ovo je velika šteta i teško je razumeti. U poslednjih nekoliko nedelja nismo igrali maksimalno, a onda je teško pobeđivati", završio je Poketino.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Poćetino: Najgori dan u trenerskoj karijeri

Izvor: B92, 15.Maj.2016

Trener Totenhema Maurisio Poćetino rekao je da je razočaran porazom od Njukasla u poslednjem kolu Premijer lige i dodao da mu je to najgori dan u karijeri..."Imali smo mogućnost da osvojimo drugo mesto.. Način na koji smo izgubili od ekipe koja je ispala u Čempionšip je nedopustiv. Postigli su...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.