Pojačan intenzitet saobraćaja na putevima, posebno u smeru ka Beogradu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Maj.2024, 08:34

Pojačan intenzitet saobraćaja na putevima, posebno u smeru ka Beogradu

Intenzitet saobraćaja na putevima koji vode od turističkih centara kao i ka prestonici je danas popodne povećan.

Na putevima u zapadnom delu Srbije tako je primetan povećan broj vozila a kraćih gužvi i kolona ima prvenstveno na putu od Zlatibora ka Užicu i na auto-putu "Miloš Veliki", smer ka Beogradu.

Prema podacima JP "Putevi Srbije" od 01. do 04. maja kroz naplatnu stanicu u Preljini prošlo je 39.490 vozila, dok je za isti period kroz naplatnu stanicu u Pakovraću >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << prošlo 41.633 vozila.

Od jutros u 07 do danas u 15 časova, kroz naplatnu stanicu Pakovraće prošlo je 6.981.

Trenutno na ovim naplatnim stanicama nema zadržavanja i na uključenje na sam auto-put čeka se manje od minuta.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.