Izvor: Blic, 28.Mar.2015, 22:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pogledajte trening "orlova" u Lisabonu /FOTO/
Fudbaleri Srbije odradili su popodnevni trening u Lisabonu dan uoči utakmice sa selekcijom Portugalijom koja je zakazana za nedelju od 20.45 u kvalifikacijama za Evropskog prvenstvo 2016. u Francuskoj.
Selektor Radovan Ćurčić je najavio da Kristijano Ronaldo neće imati posebno čuvara i dodao koliko bi značio trijumf nad favorizovanim rivalom, dok se Nemanja Matić obradovao povratku na stadion "Da Luž" gde se potpuno igrači afirmisao.
"Orlovi" su posle uvodnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << zagrevanja igrali "u krugu", što je zabeležio i izveštač "Blica" sa lica mesta.
Trening naših fudbalera bio je otvoren prvih 15 minuta, pa se na tribinama lisabonskog stadiona okupilo oko 100 navijača, a rad Ćurčićevih izabranika posmatrali su i predsednik FSS Tomislav Karadžić, generalni sekretar Zoran Laković i potpredsednik Savo Milošević.
Srbija je pretposlednja na tabeli grupe I posle tri kola sa jednim bodom, dok je Portugal drugi sa šest.







