Pogba: Ne osećam se kao vođa

Izvor: B92, 10.Mar.2015, 09:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogba: Ne osećam se kao vođa

Fudbaler Juventusa Pol Pogba smatra da trka za titulu nije odlučena uprkos pobedi nad Sasuolom u 26. kolu Serije A.

Tim trijumfom klub iz Torina dodatno pobegao je Romi, pa 12 kola pre kraja ima 11 bodova prednosti. “Ne osećam se kao da sam doneo skudeto“, rekao je Pogba, strelac jedinog gola na meču, “Ipak, pobedili smo u teškoj utakmici i ovo je sigurno važna pobeda“.

Pogba je ključan u Juventusovom pohodu na četvrtu uzastopnu titulu, dao je sedam golova >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na 22 meča u Kalču.

“Ne osećam se kao vođa, već samo kao jedan od igrača unutar izuzetne grupe. Mogu da napredujem. Ako želim da budem veliki igrač, moram da radim više, na utakmicama i na treninzima“.

Francuski reprezentativac gol je proslavio tako što je stavio šake oko ušiju aludirajući na to što je u poslednje vreme kritikovan, ali i na zvižduke koji su se čuli tokom meča sa Sasuolom

“Zahvaljujem se svim svojim saigračima i navijačima jer bez njih ne bismo daleko dogurali. Potrebni su nam i kada igramo loše, uvek ima teških trenutaka, ali treba nam njihova podrška“, zaključio je Pogba.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Pogba: Borba za Skudeto još nije gotova

Izvor: TV Arena Sport, 10.Mar.2015

Fudbaler Juventusa Pol Pogba je nakon pobede nad Sasuolom u 26. kolu Serije A rekao da borba za titulu još nije odlučena...Tim trijumfom klub iz Torina dodatno pobegao je Romi, pa 12 kola pre kraja ima 11 bodova prednosti. Pogba je ključan u Juventusovom pohodu na četvrtu uzastopnu titulu, dao je...

Nastavak na TV Arena Sport...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.