Izvor: Sportske.net, 27.Apr.2015, 22:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podolski želi nazad u Arsenal
Lukaš Podolski nije zadovoljan svojim igrama i smatra da je najbolje da se vrati u Arsenal.
Podolski se po dolasku iz Londona nije najbolje snašao u ekipi iz Milana, pa je i trener Manćini izjavio da Nemac želi natrag u London na kraju sezone.
Nije mnogo dobijao prilike u dresu Arsenala, pa je krenuo u potragu za većom minutažom. Put ga je doveo u Inter, ali ni tamo nije uspeo da pokaže svoje fudbalsko umeće.
U ekipi iz Milana nikako nije uspevao da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pronađe pravu fromu, pa se čini da je najbolje za obe strane da se on vrati u London.
Sudeći po igrama "Tobdžija" koji igraju fenomenalno, Podloskom će biti teško da nađe svoje mesto u prvom timu.
Čini se da su se on i Šaćiri, koji su dovedeni u zimskom prelaznom roku, uklopili u sivilo cele ekipe, koja ove sezone igra dosta slabo.
Da li će ga Venger prihavtiti i pružiti mu šansu, ostaje da vidimo u narednom periodu.













