Počinje prodaja ulaznica za rukometni Kup nacija

Izvor: Studio B, 13.Okt.2011, 17:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počinje prodaja ulaznica za rukometni Kup nacija

Generalna proba za Evropsko rukometno prvenstvo u Srbiji (15-29. januar 2012.) biće Kup nacija (3-6. novembar 2011).

Niš, Beograd i Vršac ugostiće pored selekcije Srbije i reprezentacije Hrvatske, Mađarske i Češke.

Prodaja ulaznica počinje u petak 14. oktobra po ceni od 300 i 600 dinara. Svi zainteresovani mogu ih nabaviti preko sajta www.tickekts.rs i na prodajnim mestima širom Srbije.

Prvog dana turnira u Nišu (3. novembar) sastaće se Mađarska >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << - Srbija u 18 i Hrvatska - Češka u 20 časova. Dva dana kasnije u Beogradu na programu je prava poslastica, duel Srbije i Hrvatske (18), potom igraju Mađarska - Češka (20).

U Vršcu, 6. novembra sastaju se Srbija - Češka (18) i Mađarska - Hrvatska (20). Kada je reč o paketima ulaznica za sam šampionat, posle Niša i Vršac je skoro rasprodat, velika je potražnja i za mečeve finalne runde.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.