Izvor: Sportske.net, 18.Jun.2020, 21:07

Početak kraja sezone, Lučanci savladali "Građevinare"

Početak kraja sezone, Lučanci savladali Građevinare

Poslednje kolo je počelo, Mladost iz Lučana sigurna protiv Rada.

Poslednje kolo Super lige Srbije je počelo, odigrana je prva utakmica, a ekipa Mladosti iz Lučana je uspela da savlada Rad na svom terenu rezultatom 2:0.

Oba gola smo videli u drugom poluvremenu, nakon što je u prvom Rad bio nešto konkretniji rival.

Igrao se 73. minut kada je iskusni napadač Bojović uspeo da postigne gol iz penala, a pobedu je potvrdio Babić u 87. minutu utakmice. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Da napomenemo i da je Rad igrao sa igračem manje od 60. minuta pošto je Nikolić dobio crveni karton.

Mladost ovu sezonu završava sa 43 osvojena boda, ima 13 pobeda i 13 poraza, uz 4 nerešena rezultata.

Rad bi mogao da bude i poslednjeplasirana ekipa ovog prvenstva (ukoliko Mačva pobedi Čukarički), ali nema razloga za brigu jer će i sledeće sezone igrati Super ligu.