Početak kraja sezone, Lučanci savladali Građevinare

Izvor: Sportske.net, 18.Jun.2020, 21:07

Početak kraja sezone, Lučanci savladali "Građevinare"

Poslednje kolo je počelo, Mladost iz Lučana sigurna protiv Rada.

Poslednje kolo Super lige Srbije je počelo, odigrana je prva utakmica, a ekipa Mladosti iz Lučana je uspela da savlada Rad na svom terenu rezultatom 2:0.

Oba gola smo videli u drugom poluvremenu, nakon što je u prvom Rad bio nešto konkretniji rival.

Igrao se 73. minut kada je iskusni napadač Bojović uspeo da postigne gol iz penala, a pobedu je potvrdio Babić u 87. minutu utakmice. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Da napomenemo i da je Rad igrao sa igračem manje od 60. minuta pošto je Nikolić dobio crveni karton.

Mladost ovu sezonu završava sa 43 osvojena boda, ima 13 pobeda i 13 poraza, uz 4 nerešena rezultata.

Rad bi mogao da bude i poslednjeplasirana ekipa ovog prvenstva (ukoliko Mačva pobedi Čukarički), ali nema razloga za brigu jer će i sledeće sezone igrati Super ligu.