Počeo memorijal Renato Vuković

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 31.Mar.2015, 13:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počeo memorijal "Renato Vuković"

Treći memorijalni turnir u malom fudbalu "Renato Vuković", počeo je danas na Đačkom igralištu u Novom Sadu, a završava se u petak.

Kolege tragično preminulog studenta prirodno- matematičkog fakulteta u velikom broju su nastupili na turniru, a uspomenu na Renata oživeli su i profesori tog fakulteta.

Drugari Renata Vukovića i Savez studenata Prirodno matematičkog fakulteta u Novom Sadu organizovali su treću godinu za redom turnir u malom fudbalu posvećen studentu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Departmana za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine, koji je preminuo prilikom požara u diskoteci Kontrast.

Osim takmičarskog dela u kojem će se nadmetati 20 ekipa, nakon otvaranja turnira odigran je i duel profesora i studenata.

Renato Vuković bio je aktivni sportista u klubu američkog fudbala "Mamuti" u Kikindi, a kolege ga se sećaju i kao odličnog studenta koji je uvek bio spreman da pomogne drugima.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.