Počelo je: Prvi penal i prvi PREOKRET u Superligi!

Izvor: Mondo, 20.Jul.2019, 19:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gol iskusnog Miloša Trifunovića u poslednjim trenucima prvog poluvremena nije mnogo pomogao Radu...

Spartak nije dozvolio "brejk" na startu šampiona!

Subotičani su slavili na "otvaranju" prvenstva protiv Rada 2:1 (0:1), i to nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu.

Tim sa Banjice poveo je u trećem minutu nadoknade prvog dela protiv iskusnog Miloša Trifunovića koji je precizno izveo jedanaesterac, inače prvi u sezoni 2019/20. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Prošle sezone u 37 kola videli smo ih ukupno 103.

/POČINJE NAM SUPERLIGA: BIĆE SLAVLJA, BIĆE BRIGA/

Ipak, Spartak se "podigao" u drugom poluvremenu i pogocima Nemanje Obradovića u 66. i rezerviste Vladana Vidakovića u 80. minutu.

To je ujedno prvi preokret koji smo videli na terenima širom Srbije, već u drugoj odigranoj utakmici 1. kola Linglong Superlige. Prethodno je istim rezultatom TSC savladao Voždovac, međutim na tom meču svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu.