Pobede Fjorentine i Đenove

Izvor: B92, 19.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobede Fjorentine i Đenove



Fudbaleri Fjorentine i Đenove zabeležili su pobede u prvim mečevima 19. kola italijanske Serije A. Viola je pobedila Torino 2:1, dok su Đenovljani istim rezultatom slevili protiv Atalante.

Rumun Adrian Mutu ponovo je bio najbolji igrač Fjorentine. Njegov tim je oba gola postigao iz jedanaesterca, a Rumun je oba iznudio, a kod drugog je bio i egzekutor.

U duelu u Đenovi, Atalanta je vodila golom Donija, ali su Borielo i Figeroa preokrenuli, i doneli >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Đenovi tri boda.

Ostali mečevi 19. runde igraju se u nedelju, a sastaju se:

Roma - Katanija

Juventus - Sampdorija

Livorno - Empoli

Napoli - Lacio

Palermo - Sijena

Ređina - Kaljari

Udineze - Milan

Inter - Parma

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.