Pobede Bazela i Vest Hema posle preokreta

Izvor: Beta, 11.Maj.2023, 23:44

Fudbaleri Bazela pobedili su večeras u gostima Fjorentinu sa 2:1, u prvom meču polufinala Lige konferencije.Golove za Nazel postigli su Andi Diuf u 71. i Zeki Amduni u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.Strelac za Fjorentinu bio je Artur Kabral u 25. minutu.Povela je Fjorentina golom Artura Kabrala u 25. minutu. Posle kornera koji je sa leve strane izveo Kristijano Biragi, Lukas Martines Kuatra je uputio povratni pas, a Kabrala je glavom sa pet metara poslao loptu u mrežu.U 71. minutu Bazel je stigao do izjednačenja golom Andija Diufa. On je nakon solo akcije šutirao iskosa po zemlji sa ivice šesnaesterca i pogodio donji desni ugao gola Fjorentine.Bazel je do preokreta i pobede stigao golom Amdunija u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Darijan Meleš je uputio povratni pas, na loptu je natrčao Amduni i udarcem iz prveo zatresao mrežu.Srpski reprezentativac u dresu Fjorentine Luka Jović u igru je ušao u 81. minutu.U drugom polufinalnom duelu, Vest Hem je na svom terenu pobedio AZ Alkmar sa 2:1.Strelci za Vest Hem bili su Mohamed Said Benrahma iz penala u 67. i Majkl Antonio u 76. minutu.Gol za AZ Alkmar postigao je Tidžani Rejnerds u 42. minutu.U 42. minutu AZ Alkmar je stigao do ...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.