Pobeda u senci povrede Mitrovića

Izvor: RTS, 01.Dec.2013, 08:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radonjić: Pobeda nad Krkom pala u drugi plan zbog povrede Mitrovića. Treća pobeda Jute. Torino osvojio bod u Đenovi.

Sve vesti i zanimljivosti iz sveta sporta možete pratiti i na našim Fejsbuk i Tviter stranicama.

09.02 - U nastavku NBA lige Juta je kao gost savladala Finiks sa 112:104 i ostvarila tek treću pobedu u šampionatu u kojem je do sada doživela čak 15 poraza. U ostalim mečevima postignuti su rezultati: Vašington - Atlanta 108:101, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Klivlend - Čikago 97:93, Memfis - Bruklin 88:97, Dalas - Minesota 106:112, San Antonio - Hjuston 106:112 i Milvoki - Boston 92:85.

00.10 - Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je  da je ekipa na meču sa Krkom u Jadranskoj ligi uspela da se oporavi od šoka zbog povrede Luke Mitrovića i stigne do važne pobede. "Ovo je važna pobeda, ali je pala u drugi plan zbog povrede Mitrovića", rekao je Radonjić novinarima u Novom Mestu. Zvezda je slavila protiv Krke sa 78:69, a Mitrović je doživeo tešku povredu kolena prilikom sudara sa jednim protivničkim igračem i doskoka na parket. Mladom košarkašu je dislocirano koleno i predstoji mu dugačka pauza.

00.02 - Fudbaleri Đenove remizirali su na svom terenu 1:1 sa ekipom Torina u utakmici 14. kola italijanske Serije A. Đenovljani su tako propustili priliku da se približe ekipama koje se nalazi pri vrhu tabele, dok je Torino ostao "ušuškan" u zlatnoj sredini. Gosti su poveli golom Omara el Kadurija u sedmom minutu, a izjednačio je Davide Bjondini u 69. minutu. Srpski internacionalac i član Torina Nikola Maksimović svih 90 minuta proveo je na klupi za rezervne igrače.

00.01 - Ljubitelji sporta danas će moći da prate poslednju utakmica 14. kola fudbalske Super lige Srbije Rad - Voždovac koja se igra od 13.00 časova. Na programu su i preostale utakmice 10. kola košarkaške Jadranske lige: Partizan - Olimpija (17.00), Igokea - Budućnost (19.00) i Mega Vizura - Radnički (19.00).