Pobeda Liona u Strazburu VIDEO

Izvor: B92, 28.Apr.2023, 22:56

Fudbaleri Liona slavili su pobedu nad Strazburom od 2:1 (2:1) u prvom susretu 33. kola Lige 1.

Tako su zabeležili četvrtu pobedu u poslednjih pet kola i imaju još šanse da se izbore za plasman u Ligu Evrope.

S druge strane, Strazburg je posle dve pobede zabeležio poraz, 15. u ovoj sezoni i ostaje mu grčevita borba za opstanak u ligi.

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu.

Poveo je Strazbur u 15. minutu preko Morgana Sansona, ali su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gosti uspeli da preokrenu.

Prvo je u 32. minutu Kastelo Lukeba pogodio za 1:1, da bi četiri minuta kasnije drugo gol za Lion postigao Maksens Kaskere.

U narednom kolu Lion 7. maja dočekuje Monpelje, dok istog dana Strazbur ide na noge Nantu.