Izvor: RTS, 21.Avg.2009, 01:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pobeda Italije u taj brejku
Muška odbojkaška reprezentacija Italije pobedila je u Lođu, u prvom kolu "B" grupe, međunarodnog turnira "Hubert Vagner" selekciju Srbije sa 3:2 u setovima.
Srbija je dobila prvi set sa 25:22, ali je potom izgubila naredna dva sa 25:21 i 25:21.
U četvrtom periodu naši reprezentativci su uspeli da slave sa 25:20. Međutim taj brejk je pripao Italijanima - 15:12, koji su izvojevali pobedu.
Reprezentativci Srbije u petak imaju slobodan dan, a u subotu u poslednjem meču "B" grupe sastaju se sa "B" selekcijom Poljske.
Odbojkaši poraženi od Italije
Izvor: B92, 21.Avg.2009
Reprezentacija Srbije poražena je od Italije na startu Memorijala "Huber Vagner", u poljksom Lođu, 3:2, po setovima 25:22, 21:25, 21:25, 25:20, 12:15...U izjednačenoj utakmici seniori Srbije nisu iskoristili prilike za trijumf. Prvo u drugom setu, za ubedljivije vođstvo, a onda i u taj breku za pobedu...
Pobeda Italije u taj brejku
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Avg.2009
LOĐ - Muška odbojkaška reprezentacija Italije pobedila je večeras u Lođu, u prvom kolu "B" grupe, međunarodnog turnira "Hubert Vagner" selekciju Srbije sa 3:2 (22:25, 25:21, 25:21, 20:25, 15:12)...Reprezentativci Srbije sutra imaju slobodan dan, a u subotu u poslednjem meču...











