Izvor: B92, 03.Feb.2006, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Plivanje: Novi rekord u Australiji

Australijska plivačica Lizel Džons postavila je novi svetski rekord na 100 metara prsno na nacionalnim kvalifikacijama za igre Komonvelta.

Džons je isplivala deonicu u vremenu 1:05.71, što je za 49 stotinki sekunde bolje vreme od dosadašnjeg rekorda Amerikanke Džesike Hardi postavljenog na Svetskom prvenstvu u Montrealu prošle godine.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.