Pletikosa u Spartaku iz Moskve

Izvor: B92, 08.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pletikosa u Spartaku iz Moskve



Golman hrvatske reprezenzacije Stipe Pletikosa prešao je iz ukrajinskog Šahtjora u Spartak iz Moskve. Transfer Pletikose vredan je tri miliona evra. Kako javljaju zagrebački mediji, u hrvatskom nacionalnom timu vladala je zabrinutost za njegovu formu zbog male minutaže koju je imao u ukrajinskoj ekipi.

"Naravno, ja sam srećan. Dolazim u klub koji je ambiciozan, a što je još važnije imaću šansu da redovno igram. To je važno za mene, a važno je i za reprezentaciju", izjavio je Pletikosa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.