Izvor: B92, 20.Feb.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Plavi" protiv Bugara u Kruševcu
Posle otkazivanja prijateljske utakmice između Srbije i Crne Gore i selekcije Australije, koja je trebalo da bude odigrana 28. marta, FSSiCG je krenuo u potragu za novim protivnikom.
Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore (FSSiCG) Branko Bulatović potvrdio je da će nacionalna selekcija odigrati prijateljski meč sa reprezentacijom Bugarske 27. marta u Kruševcu.
"Utakmica neće biti igrana 28. kako je prvobitno planirano, već dan ranije. I njima >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i nama odgovara taj datum - njima kako bi imali dan više da se pripreme za kvalifikacionu utakmicu protiv Estonije, a i mi ćemo imati dan više da se pripremimo za Vels", kazao je Bulatović.
Generalni sekretar FS SCG je rekao da će utakmica sa Bugarskom najverovatnije početi u 15 časova i 15 minuta na gradskom stadionu u Kruševcu.
Podsetimo da će reprezentacija Srbije i Crne Gore igrati 2. aprila u Beogradu kvalifikacionu utakmicu za Evropsko prvenstvu u fudbalu 2004. godine u Portugalu protiv reprezentacije Velsa koja je lider devete grupe sa devet bodova iz tri utakmice.














