Izvor: B92, 15.Avg.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Plavi" na turniru u Češkoj

Ljubo Travica, prvi trener muške seniorske reprezentacije Srbije i Crne Gore, saopštio je spisak igrača za Kooperativa Kup, koji će se odigrati u Jablonecu od 19. do 21. avgusta. Na spisku su:

tehničari: Nikola Grbić i Rajko Jokanović.
korektori: Ivan Miljković i Milan Vasić.
libero: Vasa Mijić
blokeri: Đula Mešter, Andrija Gerić, Igor Vušurović i Milan Marković.
primači: Goran Vujević, Slobodan Boškan, Vladimir Grbić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i Bojan Janić.

Ljuba Travica je odlučio da u Jablonec, grad u Sudetima, 100 km severno od Praga) povede 13 igrača, jer je Igor Vušurović lakše povređen, ali se ipak očekuje da će moći da igra. Do povratka "plavih" iz Češke, Ivan Knežević će trenirati po posebnom programu, dok će Ivan Ilić nastaviti sa treninzima u klubu (Budućnost Podgorička banka). Konferenciji za novinare održanoj u beogradskom hotelu "M" prisustvovali su Aleksandar Boričić, predsednik OSSCG, Nenad Golijanin, član predsedništva OSSCG, Ljubo Travica, prvi trener "plavih" i igrači Vladimir Grbić, Andrija Gerić i Goran Vujević.

U prvom kolu turnira "plavi" se sastaju sa Rusijom (utorak, 17 časova). Dan kasnije naš tim igra sa Češkom od 19.30, a u četvrtak od 17 časova igraju SCG i Francuska.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.