Izvor: B92, 28.Jun.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Plave" savladale Poljsku

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije i Crne Gore pobedila je u subotu Poljsku sa 3:0, po setovima 25:19, 25:20 i 25:17, u drugom kolu međunarodnog turnira u Ankari.

To je prva pobeda "plavih" na tom turniru, na kome su juče izgubile od Turske sa 3:1.

"Igrali smo mnogo bolje nego juče i to demonstrirali u svim elementima igre. Pokušaćemo da sutra odigramo još bolje i da pobedom dodjemo do drugog mesta na turniru", istakao je prvi trener odbojkašica SCG Zoran Terzić.

Tim SCG će u nedelju od 15 sati (po centralnoevropskom vremenu) igrati protiv Rumunije, u trećem, poslednjem kolu turnira u Ankari.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.