Izvor: B92, 04.Maj.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Plave" odbojkašice putuju u Atinu

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije i Crne Gore (SCG) u utorak putuje u Atinu, gde će protiv Grčke odigrati tri prijateljske utakmice u okviru priprema za Evropsko prvenstvo. "Plave" će protiv selekcije Grčke igrati u četvrtak, petak i subotu, u Atini. Selektor reprezentacije SCG Zoran Terzić u Atinu vodi sledeće igračice:

Maja Simanić, Maja Ognjenović, Jelena Nikolić, Anja Spasojević, Ivana Đerisilo, Sanja Starović, Marina Vujović, Tanja Bošković, Slađana Erić, Nataša Krsmanović, Marijana Bašić i Dragana Ilić.

"Plave" se u Beograd vraćaju u nedelju, 9. maja.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.