Plave nade otputovale u Tursku

Izvor: B92, 13.Jul.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Plave" nade otputovale u Tursku



Mlada reprezentacija Srbije i Crne Gore otputovala je u sredu u Tursku. Naša selekcija takmičiće se u grupi A, a rivali će joj biti Letonija, Belorusija i Hrvatska. Plavi tabor je pre polaska odisao optimizmom:

"Spremno dočekujemo početak Evropskog šampionata i s pravom očekujemo jednu od medalja. Atmosfera u ekipi je odlična, svi se međusobno odlično poznajemo i nadamo se uspehu", priča Ivan Paunić, nova akvizicija novosadske Vojvodine.

Ivan Maraš, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kapiten Budućnosti, prošle godine takođe je bio jedan od stubova naše reprezentacije koja se u Čehovu okitila bronzanom medaljom. Krilni centar smatra da ova generacija može da napravi i korak više:

"Mesec dana smo se vredno pripremali. Spremni smo iako tokom priprema i turnira u Dalasu nismo bili kompletni. Forma nam u ovih nekoliko poslednjih utakmica nije bila na zavidnom nivou, ali kako prvenstvo bude odmicalo, siguran sam da ćemo igrati sve bolje", konstatovao je Maraš.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.