Izvor: B92, 30.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Plave" juniorke plasirale se na EP
Ženska juniorska reprezentacija Srbije i Crne Gore izborila je plasman na Evropsko prvenstvo u Slovačkoj.
"Plave" su u nedelju, u poslednjem, petom kolu kvalifikacionog turnira C grupe u Moskvi, savladale Bosnu i Hercegovinu sa 3:0, po setovima 25:15, 25:11 i 25:11 i tako osvojile drugo mesto.
Plasman na Evropski šampionat izborila je i Rusija, pobednik turnira u Moskvi.
Ženska seniorska reprezentacija Srbije i Crne Gore pobednik je 29. međunarodnog turnira Savaria >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Kup u Mađarskoj. "Plave" su u poslednjem kolu ostvarile i treću maksimalnu pobedu.
Izabranice Zorana Terzića savladale su domaćina, Mađarsku sa 3:0, po setovima 25:18, 25:23 i 25:20. Plave se u nedelju uveče vraćaju u Beograd, a u Belgiju putuju u sredu, 02. juna, gde će od 4. do 6. juna igrati na prvom od dva kvalifikaciona turnira za odlazak na EP 2005.







