Pirlo: Najviše bi trebalo da se plašimo Rome

Izvor: Sportal.rs, 08.Sep.2014, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pirlo: Najviše bi trebalo da se plašimo Rome

Kreator igre Juventusa, Andrea Pirlo, rekao je da bi njegova ekipa najviše trebalo da se plaši Rome kada je reč o borbi za titulu u Seriji A.

- U Seriji A, Roma je ekipa koje moramo najviše da se plašimo - kazao je Pirlo novinarima, prenosi Beta.

Juventus, šampion Italije, prošlu sezonu je završio sa 17 bodova prednosti u odnosu na Romu.

"Stara dama" je minule sezone takmičenje u Ligi šampiona završila već u grupnoj fazi, a Pirlo se nada da će >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << se ove godine biti uspešniji.

- Moramo da budemo bolji nego prošle sezone u Ligi šampiona. Mislim da imamo dobre šanse da dođemo do nokaut faze - dodao je Pirlo.

Juventus sezonu u Ligi šampiona otvara utakmicom protiv debitanta Malmea 16. septembra, a pored njih u grupi A su još i Olimpijakos i Atletiko Madrid.

Pirlo je govorio i o reprezentaciji Italije i istakao je da je i dalje na raspolaganju selektoru, iako je pred Svetsko prvenstvo u Brazilu nagovestio da je spreman da se povuče iz nacionalnog tima.

(Foto: Beta/AP/Ricardo Mazalan)

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.